O NAS

Jesteśmy małą rodzinną manufakturą, która tworzy drewniane akcesoria dla najmłodszych. W proces obróbki drewna wkładamy całe serce, a oglądanie gotowego produktu sprawia nam ogromną satysfakcję. Jednak przede wszystkim dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Nasze lampki, to połączenie funkcjonalności z pięknym, unikatowym wyglądem. Sprawiają, że pokój staje się przytulną oazą, a ich światło roztacza przyjemny blask. Przypominając zabawki, cieszą szczególnie oczka najmłodszych. Jesteśmy pewni, że Tobie również skradną serce!

Musimy przyznać, że proces wytwarzania lampek z drewna nie należy do najprostszych. Każdy nasz produkt przechodzi przez wiele czasochłonnych etapów – projektowanie, dobieranie kolorów, intensywności oświetlenia, wycinanie, montowanie lampek, kilkukrotne szlifowanie i malowanie. Niektóre drobne elementy, takie jak oczka, zostają ręcznie dopieszczane, a następnie przyklejane w docelowe miejsce.  Warto wspomnieć tutaj również o delikatnej naturze drewna, z którym obchodzić się trzeba w sposób bardzo umiejętny.  Wszystkie te czynności realizowane są w naszej pracowni. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy produkt jest dopracowany i wyjątkowy.

Stawiamy na naturalne materiały. Nasze lampki powstają z litego drzewa świerkowego, które posiada piękny jasny odcień, jest lekkie i wytrzymałe. Zabezpiecza je kilka warstw atestowanych farb, bezpiecznych dla dzieci. Wszystko to sprawia, że nasze produkty posłużą Ci na lata! Do produkcji miarek i luster używamy natomiast wysokiej jakości sklejki z drzew liściastych.

Zespół Berco