REGULAMIN ZAKUPÓW SKLEPU Berco.pl

     1. Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy działający pod adresem www.berco.pl (zwany dalej Sklepem) jest:  Iwo Iwański wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 5140311932 oraz REGON 383661041
  2.    Sklep prowadzi detaliczną sprzedaż internetową.
  3.    Nabywcą towarów (Klientem), oferowanych w Sklepie jest pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
  4.    Warunkiem złożenia zamówienia w Sklepie przez Klienta jest zapoznanie się z Regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie składania Zamówienia.
  5.    Zamówienia przyjmowane są przez stronę internetową www.berco.pl
  6.    Kontakt ze Sklepem: pod numerem +48 663-131-515 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz za pośrednictwem maila: sklep@berco.pl 
  7.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie poniższe przepisy:

* Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.),

* Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. 2014 poz. 827),

* Ustawy Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze      zm.) oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

 

      2. Oferta

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.berco.pl są fabrycznie nowe. Kolory produktów mogą nieznacznie odbiegać od tych na zdjęciach, co wynika z indywidualnych ustawień wyświetlaczy. Sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby oddawały one produkt jak najwierniej.
  2.    Informacje o produktach znajdujące się w sklepie www.berco.pl, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie, składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w opisie produktu.
  3.    Ceną wiążącą jest cena podana w Sklepie przy danym towarze w chwili składania zamówienia.
  4.    Produkty oferowane w sklepie posiadają gwarancję producenta lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.
  5.    Gotowe zamówienie pakowane jest w karton z logo sklepu www.berco.pl

  3.  Złożenie zamówienia

 1. Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia.
  2.    Zamówienie może zostać złożone przez stronę www.berco.pl oraz w przypadku zamówień niestandardowych, e-mailem na adres sklep@berco.pl. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dodatkowo pracownik Sklepu może kontaktować się z Klientem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia zamówienia.
  3.    Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w ciągu 4 dni roboczych od zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sklepu

  4.  Płatności

 1. Ceny towarów nie uwzględniają kosztów usługi przesyłki. Koszt usługi transportu pokrywa Klient.
  2.    Klient może wybrać jedną z następujących form płatności za zamówione towary:
  *płatność online za pośrednictwem systemu Przelewy 24
  *przelew bankowy
  3.    Na wpłatę Kupującego Sklep oczekuje 3 dni robocze (Po upływie tego czasu nieopłacone zamówienia zostaną anulowane.

   5. Zwrot towaru

  1.    Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zgodnie z Art. 38 Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta
  2.    Możliwość zwrotu nie obejmuje produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta oraz wykonanych w innych wariantach niż standardowy np. kolorystyka, rozmiar itp. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony.
  3.     Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

  6.   Reklamacje

  1.    Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres: Bacia Fabian Manufaktura-Pomysłów, ul. Wojska Polskiego 57B/2, 56-400 Oleśnica. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
  2.    Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji.
  3.    Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
  4.    Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
  5.    Na wszystkie produkty oferowane na stronie www.berco.pl przysługuje 12 miesięczny okres gwarancji (nie dotyczy źródeł światła).

          7. Własność intelektualna

Wszystkie treści zamieszczone na stronie internetowej pod adresem berco.pl korzystają z ochrony prawno-autorskiej i są własnością            berco.pl. Usługobiorca ponosi pełną odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną Usługodawcy, będącą następstwem użycia jakiejkolwiek zawartości strony berco.pl, bez zgody Usługodawcy. Jakiekolwiek wykorzystanie przez kogokolwiek, bez wyraźnej pisemnej zgody Usługodawcy, któregokolwiek z elementów składających się na treści oraz zawartości strony berco.pl stanowi naruszenie prawa autorskiego przysługującego Usługodawcy i skutkuje odpowiedzialnością cywilnoprawną oraz karną.

8. Postanowienia końcowe

Umowy zawierane za pośrednictwem Strony zawierane są zgodnie z prawem polskim. W przypadku niezgodności jakiejkolwiek części Regulaminu z obowiązującym prawem, w miejsce zakwestionowanego przepisu Regulaminu zastosowanie mają właściwe przepisy prawa polskiego.